Saulės modulių montavimo sistemos

Džiugu, jog saulės elektrinės projektai, kuriuos nusprendžia įgyvendinti vis daugiau fizinių ir juridinių asmenų. Saulės elektrinę sudaro kelios konstrukcinės dalys. Viena svarbiausių – saulės moduliai, generuojantys elektros energiją. Žinoma, norint, kad atliktų savo funkciją ir būtų ilgaamžiai, reikia pasirūpinti tinkamu montavimu. Tam reikalingos kokybiškos saulės modulių montavimo sistemos.

UAB „Metalo kaprizas“ siūlo patikimas montavimo sistemas, tinkamas saulės modulių montavimui ant stogo arba ant žemės. 

Kur gali būti montuojamos saulės elektrinės?

Priklausomai nuo individualių poreikių bei galimybių, įmanomas tiek saulės elektrinės montavimas ant žemės, tiek saulės elektrinės montavimas ant stogo. Dar vienas praktiškas sprendimas – stoginės automobilių parkavimui su saulės moduliais.

Saulės modulių montavimas ant stogo

Saulės moduliai gali būti montuojami ant bet kokio tipo (šlaitiniai, plokšti), įvairia danga (bitumas, čerpės, skarda ir kita) dengtų stogų. Tinkamai parinktos saulės modulių montavimo sistemos ir optimalus modulių išdėstymas leidžia maksimaliai išnaudoti saulės elektrinės našumą.

Nereikia sukti galvos ir dėl papildomo vietos, ant kurios bus montuojami moduliai, įrengimo. Pavyzdžiui, dėl pamatų, reikalingų antžeminių saulės elektrinių statymui. Tai, natūralu, reikštų didesnes laiko ir finansines investicijas. Juk stogą jau turite: telieka nuspręsti dėl konkrečiu atveju optimaliausios saulės modulių montavimo konstrukcijos pasirinkimo.Svarbu paminėti, jog leidimas įrengti saulės elektrinę ant stogo yra išduodamas lengviau, nei nusprendusiems rinktis antžemines saulės elektrines.

Nors, viena vertus, ant stogo montuojami saulės elektrinės moduliai leidžia maksimaliai išnaudoti šią konstrukciją savo reikmėms (tai yra elektros energijos gamybai), būtina prisiminti, jog stogas – riboto ploto. Tad, jei ateityje planuojate plėsti saulės elektrinę, derėtų įvertinti ir šį niuansą.

Natūralu, jog ant stogo esanti saulės modulių konstrukcija karštą vasaros dieną įkaista labiau, nei ant žemės sumontuota saulės elektrinė. Ir, priešingai, nei galbūt manote, tai – ne privalumas, o trūkumas. Saulės baterijai stipriai įkaitus, jos sugeneruojamos energijos kiekis yra mažesnis. 

Saulės modulių montavimo sistemos
Saulės modulių montavimo sistema

Į ką svarbu atkreipti dėmesį, renkantis konkretų saulės elektrinių montavimo sistemos modelį?

 • Kur ketinama montuoti saulės modulius?
 • Jei saulės moduliai bus montuojami ant stogo, kokio tipo yra jo konstrukcija (šlaitinis, plokščias)?
 • Jei saulės moduliai bus montuojami ant stogo, kokio tipo danga pastarasis yra dengtas?
 • Kokios galios saulės elektrinę klientas nori įsirengti?
 • Kiek saulės modulių ketinama sumontuoti?
Saulės modulių montavimo sistemos
Saulės modulių montavimo sistema

Kokiais privalumais pasižymi „Metalo kaprizas“ tiekiamos stogo modulių montavimo sistemos plokštiems stogams?

 • Stogo modulių montavimo sistemos plokštiems stogams yra pagamintos ne tik iš kokybiškų, patvarių, ilgaamžių, bet ir aplinkai nekenksmingų, perdirbamų medžiagų. Saulės modulių montavimo konstrukcijai ir tvirtinimui naudojamas dalis gaminame iš aliuminio. O dalį, skirtą izoliacijai nuo karščio – veltinį.
 • Aliuminės saulės modulių montavimo sistemos sveria nedaug. Ši savybė palengvina gaminio transportavimą ir montavimą.
 • Saulės elektrinių montavimo sistemos, skirtos modulių montavimui ant plokščių stogų, sudarytos iš nedidelio kiekio atskirų detalių. Vadinasi, labai sumažėja tikimybė, jog, atliekant projektą ar užsakant konstrukciją, gali būti padaromos vienokios ar kitokios klaidos. Meistrams, atliekantiems montavimo darbus, šie einasi gerokai greičiau ir paprasčiau.
 • Kokybiška, kliento poreikius išpildanti ir visus Europos standartus šios rūšies produkcijai atitinkanti stogo modulių montavimo sistema plokštiems stogams garantuoja saulės pastatytos jėgainės stabilumą.
 • Montuojant šią konstrukciją, nėra pažeidžiamas stogas.
Saulės modulių montavimo sistemos
Saulės modulių sistemos montuojamos ant stogo

Kokiomis ypatybėmis pasižymi „Metalo kaprizas“ siūlomos stogo modulių montavimo sistemos šlaitiniams stogams?

 • Stogo modulių montavimo sistemos šlaitiniams stogams yra pagamintos iš aliuminio. Tai – metalas, pasižymintis ne tik patikimomis eksploatacinėmis savybėmis, bet ir išpildantis tvarumo idėjas (natūralumas, perdirbimas, aplinkos tausojimas).
 • Stogo modulių montavimo sistemos šlaitiniams stogams vertinamos dėl savo nedidelio svorio. Tai aktualu kalbant tiek apie gaminio transportavimą, tiek ir spartesnį, nesudėtingą montavimo procesą.
 • Saulės modulių montavimo sistemos, naudojamos įsirengiant saulės elektrinę ant šlaitinio stogo, yra sudarytos iš nedidelio kiekio atskirų elementų. Dėl nesudėtingos gaminio konstrukcijos, gerokai sumažėja klaidų tikimybė, projektuojant ar gaminant produktą. Taip pat supaprastėja ir tampa našesnis montuotojams tenkantis darbas.
 • Naudojant šią stogo modulių montavimo sistemą, nepažeidžiamas stogas.
Saulės modulių montavimo sistemos
Saulės modulių sistemos montuojamos ant stogo

Kokiomis savybėmis išsiskiria „Metalo kaprizas“ siūlomos žemės modulių montavimo sistemos?

 • „Metalo kaprizas“ siūlomos žemės modulių montavimo sistemos yra pagamintos iš tvirto, kokybiško cinkuoto plieno.
 • Antžeminių saulės elektrinių montavimo sistema yra sudaryta iš nedidelio skaičiaus atskirų konstrukcijų elementų. Dėl šios priežasties gerokai rečiau pasitaiko klaidų, atliekant projektą ar gaminant konstrukciją. O montuotojų darbas tampa paprastesnis bei, svarbiausia, efektyvesnis.
 • Konstrukcija gali būti naudojama montuojant įvairaus dydžio saulės modulius.
 • Dėl sąlyginai nedidelio atskirų montavimo sistemos dalių svorio, produktą nesudėtinga transportuoti, o ir montavimo darbai yra paprastesni.
 • ,,Metalo kaprizas” kiekvienam klientui pagal norimą jėgainę bei pasirinktus saulės modulius pateikia detalų darbo projektuką bei medžiagų žiniaraštį, todėl montavimas tampa tikslus, greitas ir paprastas.

 • Тurime aiškias montavimo instrukcijas lietuvių kalba bei konsultuojame telefonu.

Saulės modulių montavimo sistemos
Pastatoma saulės modulių montavimo sistema

Kodėl „Metalo kaprizas“ siūlomi gaminiai – puikus sprendimas, renkantis saulės modulių montavimo sistemas?

Natūralu, jog žmogui, su saulės elektrinių projektu susiduriančiam pirmą kartą, informacijos ir skirtingų nuomonių gausoje lengva pasiklysti. Kiekvienas saulės elektrinių montavimo variantas turi savų niuansų. Kuris sprendimas yra tinkamiausias Jūsų atveju, tai yra garantuoja didžiausią saulės elektrinės našumą, esant konkrečioms aplinkybėms, gali patarti šios srities specialistai. Nesvarbu, kuris variantas tai bebūtų „Metalo kaprizas“ siūlomos aukščiausios kokybės, patvarios, saulės modulių montavimo sistemos, pasirinkus tinkamą modelį – dėmesio vertas sprendimas.

 • Mūsų siūlomos saulės modulių montavimo sistemos orientuotos ne tik į individualių klientų poreikių išpildymą, bet ir atitinka griežtus Europos (EN) bei tarptautinius (ISO 9001) standartus. 
 • Siūlomos produkcijos gamyboje naudojamas aliuminis ir nerūdijantis plienas. Tai – ne tik tvirtos, ilgaamžės, aplinkos veiksniams atsparios, bet ir gamtai draugiškos žaliavos. Juk, panaudojant saulės energiją savo reikmėms, negalima pamiršti ir gamtos puoselėjimo.
 • Vienas pagrindinių mūsų partnerių – ukrainiečių įmonės „Solar SK“, siūlanti aukščiausios kokybės saulės modulių montavimo ant žemės ir ant stogo sistemas, gaminamas iš cinkuoto plieno.
 • Dirbame tam, jog visi klientai gautų geriausiai jų poreikius atitinkančias paslaugas bei produkciją. Klientams, kuriems aktualu nedidelės apimties projektai, mūsų specialistai, atsižvelgę į individualius pageidavimus (modulio dydis, sistemos nuokrypio kampas ir pan.), paruošia ir įgyvendina saulės modulių montavimo sistemos projektus. Stambiems klientams, dirbantiems su saulės parkų įrengimu investuotojams ir įprastai jau turintiems paruoštus brėžinius, pateikiame optimaliausius pasiūlymus, kaip už geriausią kainą įgyvendinti turimus pageidavimus.   
 • Tiesiogiai bendradarbiaujame su žaliavų tiekėjais, tad klientams siūlome galimybę įsigyti reikiamą saulės elektrinių montavimo sistemos tipą patrauklia kaina.
 • Siūlome gaminių transportavimo ir sandėliavimo paslaugas.
 • Didelę dalį produkcijos turime vietoje, tad projekto įgyvendinimo greitis – vienas iš mūsų išskirtinumų bei privalumų, aktualus dažnam klientui. Jūsų užsakymą sukomplektuosime vos per 5 d. d.!  
Saulės modulių montavimo sistemos
Saulės modulių sistemos montuojamos ant stogo