Apie mus

UAB „METALO KAPRIZAS“ yra specializuota aliuminio profilių tiekimo bendrovė, dirbanti  tiesiogiai su ekstrudavimo gamyklomis. Taip pat tiekiame nerūdijančio cinkuoto plieno produkciją.

Savo klientams tiekiame įvairių dydžių bei tipų standartinius aliuminio profilius. Taip pat beveik bet kokio sudėtingumo profilius, pagamintus pagal Užsakovo brėžinius bei reikalavimus.

Mūsų tiekiami aliuminio profiliai gali būti natūralios spalvos (millfinished), anoduoti arba dažyti vertikaliu  milteliniu būdu. Profilių ilgis siekia iki 7500 mm. Visi produktai atitinka EU reikalavimus ir  EN 12020 standartus.

Produktų panaudojimo sritys: energetika, infrastruktūra, elektrotechnikos komponentai, statyba, transportas, baldų pramonė, vidaus ir išorės dizainas.

Bendradarbiaudami tiesiogiai su ekstrudavimo gamyklomis užsitikriname palankiausias kainas bei nepertraukiamą tiekimą. Tad pagal kliento atsiųstus brėžinius galime pagaminti ir įvairaus kompleksiškumo gaminius iš metalo. Esant poreikiui teikiame ir konstravimo paslaugas.

Kviečiame apsilankyti mūsų bazėje Obenių skg. 2, Elektrėnuose ir susipažinti su mūsų produkcijos pavyzdžiais.

Saulės modulių sistemos
Saulės modulių sistemos