Saulės modulių montavimo dalys

Jei ant stogo ar žemės sklype įrengtos saulės elektrinės anksčiau buvo gana retas reginys, šiandien situacija yra gerokai pasikeitusi. Aukštumas pasiekusios energijos kainos bei vis dažnesnį žmogų aplankantis noras gyventi tvariau – pagrindinės priežastys, dėl kurių saulės elektrinių skaičius Lietuvoje gerokai išaugo.

Norint, jog saulės elektrinė pateisintų turimus lūkesčius, šią projektuojant ir montuojant, būtina atkreipti dėmesį net  į menkiausią konstrukcinę detalę. Prispaudėjai („clamps‘ai“), vėjalentės, bėgeliai ir kitos saulės modulių montavimo dalys – elementai, kurie turi būti kokybiški, tinkamai parinkti ir atsakingai sumontuoti.

Saulės modulių dalys, naudojamos šio jėgainės komponento tvirtinimui prie stogo ar įrengiant antžemines saulės elektrines – vienas iš UAB „Metalo kaprizas“ siūlomų gaminių.

Į ką atkreipti dėmesį, renkantis saulės modulių montavimo dalis?

Saulės elektrinės gali būti įrengiamos ant žemės, ant pastato stogo ar fasado.  Dar vienas, sparčiai populiarėjanti antžeminės saulės elektrinės įrengimo sprendimas – saulės modulių montavimas ant automobilių stoginės. Sprendimą, kuris variantas – antžeminė saulės elektrinė ar ant stogo montuojami saulės moduliai – efektyvesnis Jūsų atveju, padėti priimti gali šios srities ekspertai. Žinoma, galimybes neretai „padiktuoja“ ir esamos sąlygos, pavyzdžiui, stogo tinkamumas elektrinės įrengimui ar laisvas žemės sklypas.

Saulės jėgainių dalys, reikalingos modulių montavimui, skiriasi priklausomai nuo to, ant stogo ar žemės pastarieji bus tvirtinami. Pasirinkus modulių montavimą ant stogo, svarbu atsakyti į klausimą, kokio tipo yra stogo konstrukcija? Vienokios tipo saulės elektrinių montavimo dalys naudojamos ant šlaitinių stogų. Kai saulės moduliai yra montuojami ant plokščių stogų, reikia kitokių montavimo sistemos konstrukcinių elementų.

Reikia atkreipti dėmesį, jog vėjalentės, bėgeliai ir kitos saulės elektrinių montavimo dalys būtų pagamintos iš kokybiškų, sertifikuotų, patvarių ir saugių medžiagų.

Saulės modulių montavimo elementų gamyba – etapas, būtinas sėkmingo saulės elektrinės projekto įgyvendinimo. „Metalo kaprizas“ siūlo montavimo elementus, pagamintus laikantis griežčiausių kokybės reikalavimų, o mūsų specialistai visada pasirengę pasidalinti profesionaliais patarimais, naudingais renkantis šią prekę.

 

Saulės modulių montavimo daalys

Nuo ko priklauso saulės modulių montavimo dalių kaina?

Saulės modulių montavimo dalys (prispaudėjai, vėjalentės, bėgeliai ir kita) – sudaro sąlyginai nedidelę galutinę saulės jėgainės projekto kainą. Žinoma, atidžiai renkantis tarp rinkoje prieinamų pasiūlymų, galima iš tiesų nemažai sutaupyti. Tiesa, primename, jog derėtų orientuotis ne į žemiausią kainą, bet į siūlomų gaminių, šiuo atveju – saulės modulių montavimo dalių – kokybę.

Saulės modulių montavimo dalių kaina priklauso nuo individualių klientų poreikių (pavyzdžiui, planuojamų statyti modulių skaičiaus). Taip pat – stogo tipo (jei montuojama ant stogo), stogo dangos rūšies, konstrukcijos spalvos. Žinoma, kainos skirtumą lemia ir montavimo dalių gamybai naudojamų žaliavų kokybė. Visada racionaliau investuoti į atsparų, ilgaamžį, griežtai reglamentuojamus kokybės reikalavimus atitinkantį produktą.

Užsakydami žaliavas (aliuminis, nerūdijantis plienas, cinkuotas plienas), naudojamas produkcijos gamybos procese, apsieiname be tarpininkų. Tiesiogiai bendraujame su jų tiekėjais. Dėl šios priežasties, mūsų siūlomi saulės modulių montavimo elementai vertinami ne tik dėl aukštos kokybės, bet ir rinkoje patrauklios kainos.

Saulės modulių montavimo daalys

Kodėl „Metalo kaprizas“ siūlomos saulės modulių dalys – Jūsų dėmesio vertas pasirinkimas?

Siūlome saulės elektrinių montavimo dalis, tinkamas naudoti tiek įrengiant antžemines saulės jėgaines (pavyzdžiui, saulės modulių montavimas ant automobilių stoginės), tiek modulius montuojant ant plokščių ar šlaitinių stogų. Mūsų produkcijos žaliavos (aliuminis, nerūdijantis plienas, cinkuotas plienas) pasižymi efektyviais techniniais parametrais (ilgaamžiškumas, atsparumas nepalankiems aplinkos veiksniams), yra saugios aplinkai. Taip pat atitinka griežtus tarptautinius kokybės standartus (ISO 9001) standartus.

Teikdami paslaugas, orientuojamės į individualių kliento poreikių išpildymą. Galime pasiūlyti saulės modulių montavimo dalis, pagamintas ne tik pagal pateiktus brėžinius, bet ir mūsų specialistų paruoštą projektą. Siūlome ne tik aliuminio ir nerūdijančio plieno produktų gamybos ir prekybos paslaugas, bet ir paruoštų užsakymų transportavimą bei sandėliavimą.

Didelę dalį produkcijos sandėliuojame vietoje, tad klientų pateikti užsakymai sukomplektuojami labai greitai – vos per 5 darbo dienas.

Džiaugiamės galėdami klientams pasiūlyti aukštą gaminių kokybę už patrauklią kainą, operatyvų užsakytų prekių pristatymą bei, žinoma, savo teikiamomis paslaugomis prisidėti prie švaresnės aplinkos kūrimo.